UA-78290295-1
Home
Sicaron Solutions

Onze klanten:

SICARON SOLUTIONS

Onze oplossingen:

Ekahau Site Survey Software


Sicaron Solutions is  specialist en VAD van Ekahau software, de industrie standaard en marktleider in Wi-Fi netwerk design tools, van WLAN netwerkplanning naar Site Surveys, analyse en troubleshooting.

Onze software en trainingen zorgen ervoor dat klanten betrouwbare en robuuste Wi-Fi netwerken kunnen bouwen, onderhouden en kunnen trouble shooten. De software is niet alleen geschikt voor ICT bedrijven die Wi-Fi netwerken aanleggen maar ook voor eindgebruikers, die naast het inrichten, ook het netwerk zelf willen onderhouden.


Datacommunicatie


Tegenwoordig heeft elk gebouw een netwerk, door de toenemende hoeveelheid aan betrouwbare datacommunicatie is een goed ontworpen netwerk belangrijk om zorgeloos te kunnen werken.


Ons uitgebreide assortiment bestaat oa uit:


• Bekabeling koper UTP, FTP, F/UTP en S/FTP cat5e, Cat6, cat6A, cat7

• Bekabeling glasvezel Multimode OM1, OM2, OM3 en OM4

• Bekabeling glasvezel Singlemode OS2

• Patchkabels glasvezel alle varianten in single mode LC, SC, SC/APC, MTRJ, MPO

• Pre-assembled fiberoptic kabels

• Patchkabels koper alle varianten vele kleuren en lengtes uit voorraad leverbaar

• Patchpanelen

• Data outlets

• 19” data- en netwerkkasten

• Complete netwerkwerken turnkey geleverd


Wanneer u meer informatie over onze datacommunicatieoplossingen wenst, neem dan contact met ons op.


AirMobile


AirMobile is een software tool voor het actief monitoren van communicatie kwaliteit en werking van WiFi apparaten zoals handheld scanners en andere mobiele apparaten. Omdat de software agenten op de clients zijn geinstalleerd, laten de rapporten zien wat er werkelijk gebeurd. AirMobile is een essentieel component om hoge tevredenheid te garanderen voor mobiele clients. Het wordt vaak gebruikt bij pre-deployment, trouble shooting and 24x7 monitoring.


Wanneer u meer informatie over onze AirMobile oplossing, neem dan contact met ons op.

Sicaron Solutions B.V. 

Merelslag 46

1426 AP De Hoef


tel: +31 (0)297 593955

info@sicaron.nl


KvK: 76237060

BTW-nummer: NL860556360B01

© Copyright 2015-2019 - Sicaron Solutions -  All Rights Reserved.