UA-78290295-1
Fiber Optic
Sicaron Solutions

Onze klanten:

FIBER OPTIC

Fiber Optic patchkabels en Jumpers snel leverbaar in verschillende lengtes en varianten


  • LC, SC, ST, MTRJ, MPO,E2000, Modeconditoning
  • MultimodeFfiber Optic OM1,2,3,4,5
  • Singlemode Fiber Optic OS2, OS3
  • Connectoren
  • Adapters
  • Patchpanelen
  • Kabels
  • Prefab kabels in alle lengtes en uitvoeringen
  • Fiberoptic reinigings producten reel cleaners
  • Meet en testapparatuur
  • Gereedschap


Verder kunnen we u van dienst zijn bij het, advies, ontwerp, installatie, project management en als turnkey project.


Indien we het niet op voorraad hebben laten we het maken


Stuur ons een mail en we zorgen dat er snel een vrijblijvende offerte komt

 
 
 
 

Sicaron Solutions

Merelslag 46

1426 AP De Hoef


tel: 06-47322219

info@sicaron.nl


KvK: 64323899

BTW-nummer: NL196030675B01

© Copyright 2015-2019 - Sicaron Solutions -  All Rights Reserved.